Свадьба за границей

Почему именно Санторини?

Согласно древнегреческой легенде, если свадьба жениха и невесты проводится на острове любви и мира- Санторини, значит их любовь и брак будут длиться вечно! Остров Санторини является знаменитым своей уникальной красотой и кикладской архитектурой в бело-голубых тонах. Великолепные виды на вулкан и Кальдеру, белоснежные свадебные площадки на обрывах и самый живописный в Европе закат манит молодожёнов и отдыхающих. Влюбленные пары со всего мира приезжают туда, чтобы провести официальную или символическую свадьбу, сделать предложение руки и сердца, отпраздновать годовщину брака, обменяться клятвами любви. На Санторини всегда отличная, солнечная погода, с апреля по ноябрь не бывает дождей, можно купаться и загорать на красном, черном и белом пляжах Средиземного моря.  Думаете, что свадьбы на Санторини дороже, чем в Прибалтике? Это не так. Все цены в Европе на организацию свадьбы держаться примерно на одном уровне. Наше агенство «Сантовед» поможет Вам организовать свадьбу мечты, впечатления от которой останутся на всю жизнь!

О нас пишут

7 sammu unistuste pulmadeni välismaal

Pulmad välismaal pole ammu enam kauge unistus. Üha enam paare otsustab oma elu kauneima päeva veeta mõnes välisriigis. Et pulmadest saaks unustamatu kogemus nii pruutpaarile kui külalistele ning abielu ikka ka kodumaale naastes kehtiks, tasub silmas pidada neid seitset sammu.

1. Kõige erilisem koht! Tegemist võiks olla riigiga, kus on alati ilus ilm ning palju ilusaid vaateid ja lilli. Üks selliseid on Santorini saar Kreekas, kuhu ka viimasel ajal üha enam eestlasi abielluma sõidab. Imelised vaated vulkaanile, vaateplatvormid kuristike kohal ja kõige maalilisem päikeseloojang meelitavad sinna nii pulmalisi kui ka niisama puhkajaid. Üks populaarsemaid pulmakohti nii kohalike kui välismaalaste hulgas on sealne Dana Villas, mis asub Ferostefaanis. Üha enam kogub populaarsust ka Santorini Gemi pulmaplats, mis asub kuulsa Santo Wines veinimõisa lähedal. Santorini pulma juurde kuuluvad ka maalilised pulmafotod, millesarnaseid on mujalt raske leida. Palju oleneb ka pulma iseloomust. Kui soovitakse kiireid pulmi keset rahvamöllu ja melu, on populaarseks sihtkohaks hoopis Las Vegas.
2. Just see õige kleit! Kleit tasub osta kindlasti kodumaalt, sest välisriikide pulmasalongi- dele lootma jäämine ei garanteeri parimat tulemust. Just see õige kleit, mis istuks
hästi ja oleks pruudi maitse järgi, kannab pulmade õnnestumises võtmerolli. Välisriiki- de pulmakleidid on tihti tehtud teistsuguse kehatüübiga naistele või siis kipuvad olema võõrapärase stiiliga. Samuti ei saa loota,
et paari päevaga õnnestub välisriigist leida ideaalset pulmakleiti.
3. Pulmade suurus. Järgmise olulise sammuna tuleb ära otsustada, kui suuri pulmi soovitak- se. Kas tegemist on üliromantilise tseremoo- niaga kahele või soovitakse seda erilist hetke jagada ka oma lähedaste ja sõpradega.
4. Eelarve. Võiks ju arvata, et pulmad välismaal võivad minna kümme korda kallimaks kui kodumaal, kuid alati see nii pole. Euroopas on pulmade korraldamise hinnad suhteliselt ühel tasemel. Palju rohkem oleneb pulma iseloomust kui sellest riigist, kus abiellutakse.

5. Paberid korda! Siinkohal peaks tutvuma Välisministeeriumi kodulehel oleva infoga. On väga palju riike, kus naine ei saa abi- elludes jätta endale neiupõlvenime või siis võtta peigmehe oma. Samuti leidub päris palju riike, milles sõlmitud abieluleping pole Eestis kehtiv. Sellepärast tasub abiellumi- seks eelistada pigem Euroopa riike. Abielu sõlmides tuleb sellest hiljem teavitada ka Vä- lisministeeriumit, kes legaliseerib dokumen- did ka Eestis, ning Perekonnaseisuametit, kes kannab muudatuse rahvastikuregistrisse.
6. Aeg. Mida pikemalt pulmi ette planeerida, sest rohkem on võimalik raha kokku hoida. Ka külalistele tasub sellest võimalikult vara teada anda, et nad saaksid selle päevaga (või nende päevadega) arvestada.
7. Korraldus. Pulmade korraldamisest võib saada mõnus teraapiline tegevus, aga see võib kujuneda ka tõeliseks peavaluks. Kui pulm toimub välismaal, võib tunded kahekor- distada. Kuidas leida kõige sobivam koht, tseremoonia läbiviija, autojuht, öömaja, lennukipiletid, peokoht, catering ja kaunis- tused pluss veel lugematul hulgal pisiasju. Võimalus on sõita ise sihtkohta kohale, kui on piisavalt vaba aega. Parem ja mõistlikum oleks aga see aeg veeta hiljem mesinädalaid pidades. Aga ka kohale minnes ja ise asju korraldades ei saa lõpuni kindel olla, et leitud on parimad kohad ja tegijad. Interneti vahendusel pulmi korraldades ei pruugi kõik detailid toimida. Välismaal pulmi pidades
on kõige mõistlikum kasutada pulmakor- raldajat. Nii ei pea ise detailide pärast pead valutama ja võib kindel olla, et kõik saab olema imeline. Kui pulmakorraldaja räägiks veel ka eesti keelt, oleks eriti lihtne ja mõnus. Täpselt seda pakub enam kui viieaasta-
se pulmade korraldamise kogemusega pulmaagentuur SantoWed (www.santowed.ee) Santorinil. Nende poole tasub pöörduda ka neil, kes soovivad lihtsalt unustamatut fotosessiooni.

Полезные советы для для организации свадьбы за границей:

Планируйте свое путешествие заранее, так как чем раньше забронируете билеты на отели и перелеты, тем лучше будет цена и предложение раннего бронирования, таким образом можно сэкономить значительную сумму. Мы проконсультируем Вас по поводу перелетов и отелей.

Документы для официальной церемонии лучше начать оформлять за 3 месяца до свадьбы, мы подробно расскажем Вам о процедуре оформления.

Свое торжество  лучше также планировать заранее, так как ведущие площадки достаточно быстро бронируются парами из разных стран мира.

Подумайте, какую свадьбу Вы хотите: символическую или официальную. Сценарий этих двух свадеб практически идентичен, но легальное свидетельство о бракосочетании мы Вам присылаем только после проведения официальной церемонии. При этом обе свадьбы торжественные, трогательные и  красивые!

Подумайте, на какой бюджет Вы рассчитываете. От этого зависят Ваши возможности и желания.  Мы постараемся составить для Вас индивидуальный пакет, с теми услугами, которые действительно Вам необходимы.

Решите, хотите ли вы большую свадьбу с близкими людьми или романтическую церемонию для двоих. Мы позаботимся о Ваших гостях, проконсультируем, куда лучше разместить гостей, чтобы всем было удобно. Также подберем для Вас идеальное место, для проведения свадебного банкета.

Учитывайте, что с июля по конец августа- самое жаркое время на Санторини, потому Ваш координатор подскажет какое время для церемонии является самым оптимальным, ориентируясь на положение солнца и время заката на ту или иную дату, чтобы Вам было комфортно.

Подумайте о втором дне после свадьбы. На второй день после свадьбы идеально будет отпраздновать на яхте или на кораблике с дизайном 19го века, в стоимость программы уже включен банкет, обзорная экскурсия вокруг вулкана, купание в термальных источниках. Можно также забронировать вертолёт или организовать ужин в ресторане.

Наш обычный рабочий день

Контакт

Контактная информация

  • Kamari 84700, Santorini
  • +372 56488883
  • info@santowed.com
  • Звонить Пн-Пт с 9.00-16.00