Korraldamine

Pulma transfeer

Te võite tellida pulma transfeeri nii pruudi ja peigmehe kui ka külaliste jaoks.

Loe edasi

Villa Irini

Kuulus pulmaplats Villa Irini on kujundatud kikladstiilis valge-sinistes toonides. Villa territooriumil asub Püha Irini kirik.

Loe edasi

Le Ciel villa

Privaatne ja luksuslik tseremooniapaik vaatega vulkaanile. Kompleks Le Ciel paikneb pulmaplats ja restoran.

Loe edasi

Santo Wines

Pulmaplats Santo Wines asub kogu Euroopas tuntud Santo Wines veinimõisa territooriumil. Plats asub otse Kaldeere kalju serval, imelise vaatega merele ja vulkaanile üks tase veinikeldrist madalalam.

Loe edasi

Andromeda

Pulmaplats Andromeda asub Kaldeerel vaatega vulkaanile. On võimalik broneerida majutuse hotellis. Meil on meeldivad soodustused neile, kes soovivad peatuda kompleksis Andromeda.

Loe edasi

Santorini Gem

Santorini Gem pulmaplats asub kuulsa Santo Wines veinimõisa lähedal. Pärast pulmapidu on võimalik tellida külalistele ekskursioon ja veini degusteerimine selles mõisas. Santorini Gem on väga ilus privaatne Villa, mis suletakse pulma ajal 2-ks tunniks.

Loe edasi

Dana Villas

Villa Dana asub Ferostefaanis, see on saare kõige populaarsem pulmakoht. Alumisel rõdul on pulma banketi koht. On võimalik broneerida majutuse kaunis toas vaatega vulkaanile.

Loe edasi

Canaves

Uhke pulmaplats luksushotelli Canaves Oia Hotel & Suites territooriumil Santorini tuntuimas kohas Oia külas on suurepärane variant väikese külaliste arvuga privaatse ja romantilise pulmapeo läbiviimiseks! Sellelt suurepäraselt kaljuterrassilt avaneb tõepoolest oivaline vaade: vapustav panoraamne vaade kaldeerale ja kristallpuhtale Egeuse merele.

Loe edasi

Saint Antonio Vineyard

Pulmaplats asub Pirgose külas, Pyrgos restorani lähedal. Pulmaplatsi asukoht keset saart lihtsustab tunduvalt erinevates saare osades elavate külaliste kohale saabumise. Plats vastab kõige kõrgematele nõudmistele ning sobib suurepäraselt pulmapeo läbiviimiseks.

Loe edasi

Restoran Santorini Gem

Restoran Santorini Gem asub Pirgose külas, millel on imeline panoraamne ülevaade. Restorani asukoht keset saart lihtsustab tunduvalt erinevates saare osades elavate külaliste kohale saabumise. Restoran vastab kõige kõrgematele nõudmistele ning sobib suurepäraselt pulmapeo läbiviimiseks.

Loe edasi

Restoran Canaves

Restoran Canaves asub Oias, kus on vaade vulkaanile. Restorani lauad on paigutatud nii sees kui lageda taeva all. Kohalikud kokad pakuvad menüüd a la carte – kohalikke ja Euroopa roogasid. Restoran sobib suurepäraselt pulmapeo või romantilise õhtusöögi jaoks.

Loe edasi

Theros Beach Bar

Restoran asub eksootiliste vaadetega Therose rannas ning on mõeldud nendele, kes sooviks mõnusalt nautida üksindust fantastiliselt kaunite kaljude vahel. Restorani kokad pakuvad Teile traditsioonilist Kreeka kööki. Restoran on tantsimiseks ja puhkamiseks muusikariistade ja tantsupõrandaga varustatud. Restorani mahub kuni 200 külalist.

Loe edasi

Venetsanos Winery

Venetsanos Winery on tuntud veinitootmistehas ning asub otseselt Afiniose meresadama kohal, kust avaneb suurepärane vaade kaldeerale, kus toimuvad pulmapeod. Veinitehase territooriumil on kaks platsi pulmapidude läbiviimiseks: põhisaal, kus toimuvad ekskursioonid ja veinidegustatsioon, ning ülemine terass palmide ja vaatega kaldeerale.

Loe edasi

Le Ciel restoran

Le Ciel restoran asub vaikses külas kärarikkast linnast eemal. Suurepärane vaade, peen kujundus ning professionaalne lähtumine rahuldavad kahtlemata klientide kõige kõrgemaid nõudmisi. See paik sobib suurepäraselt pulmapeo korraldamiseks. Restoranis on piisavalt ruumi, et paigaldada candy bar, tantsupõrand ning kõik, mis on vajalik ideaalse pulmapeo läbiviimiseks. Peo suurepäraseks lisaks on rikka kohalike ja mandri Kreeka veinide valikuga kaasaegne Kreeka köök.

Loe edasi

Restoran Athermis

Athermis asub Megalohori külas, kust avaneb vaimustav vaade vulkaanile. Imepärane vaade, privaatsus ning traditsiooniline Kreeka köök vastavad mistahes kliendi nõudmistele. See on suurepärane paik pulmapidude läbiviimiseks. Rohkem kui 25 inimese jaoks sulgeb restoran kogu peo ajaks.

Loe edasi

Restoran Dana Villas

Dana Villas restoran asub maalilises Firostefani asulas merepinnast 180 meetri kõrgusel. Restoranist avaneb oivaline vaade vulkaanile ja Egeuse merele. Restoran Dana Villas on üks populaarseimaid kohti pulmapidude ja romantiliste õhtusöökide läbiviimiseks.

Loe edasi

Above & Beyond Restoran

Küünlavalgusega loodud pehme valgus ja varjud vapustava vulkaani ilu taustal teevad restorani ideaalseks paigaks, et kogeda unustamatuid kulinaarseid elamusi. Restoranis on võimalik nautida kohalike maitsete ja aroomide suurejoonelisust, maitsestades traditsioonilisi hõrgutisi oma sviidi toas. Kasutage täies mahus seda armupaaride paradiisi.

Loe edasi