Meist

Õnnitleme, et valisite oma elu kauneima ning tähtsaima sündmuse toimumise Santorini saarel!

Oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele tipptasemel teenindust ning meeldivat õhkkonda. Meie teenuste hulka kuuluvad lisaks ametlike ja sümboolsete tseremooniate organiseerimisele ka mesinädalate ja romantiliste kihlumisreiside planeerimine, pulma-aastapäeva tähistamine, stiilsete (ka temaatiliste) fotosessioonide korraldamine. Oleme abiks nii stilistika loomisel, dekoreerimisel kui ka sündmuste korraldamisel tervikuna. Aitame Teil leida sobiva peokoha, lilleseadja, juuksuri, pulmafotograafi, pulmaauto, ilutulestiku ning paika seada kõik pisidetailid. Me areneme pidevalt ja otsime uusi ja huvitavaid võimalusi, et teha teie pulmast unustamatu elamus.

null

Irina Lybianska

Peadirektor

Minu missiooniks on anda pulmapäevale erilist tähendust, et teie pulmapäev oleks rõõmus ja ilus. Meil on hea meel pakkuda oma klientidele palju võimalusi pulma korraldamiseks Santorinil.

null

Kώστας Αργυρός

Kreeka partner

Ο σκοπός του διοργανωτή γάμων είναι να ωργανώσει τον ιδανικό γάμο και να κάνει το ζευγάρι χαρούμενο. Κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε να πραγματοποιήσουμε τις επιθυμίες σας.